KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14145379
nr 1414 5379
Ã…ke Rolfstadius
(f. 1918), Sverige
Oljemålning, Signerad, blomsterstilleben. Olja på duk, 64x53cm, yttermått inklusive ram: 73x62cm
Åke Rolfstadius, svensk bildkonstnär född 1918.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 18:17:20
22/8 16:05:07